Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Czy wiesz, że aż 73%[1] Polaków korzysta z Internetu? Tego kanału w dzisiejszych czasach nie można pominąć, więc Twoja firma chcąc pozyskiwać nowych klientów musi tam się znaleźć.

Pamiętaj, mieć stronę to jedno, ale mieć stronę, którą łatwo wyszukać przez potencjalnych klientów to drugie. Daj się znaleźć – to proste!

[1] Dane z lutego 2018 na podstawie danych GEMIUS/PBI.

Co wyróżnia nasze SEO?

Sprawdź, dlaczego do pozycjonowania Twojej strony warto wybrać właśnie naszą agencję.

Dobór fraz

Zawsze sprawdzamy jakie frazy są wyszukiwane przez Twoich potencjalnych Klientów. Chyba zgodzisz się, że nie warto wyświetlać się na frazy, których nikt nie wpisuje?

Rozliczenie

Rozliczamy się tylko za osiągnięte wyniki, a nie obietnice wysokich pozycji. Jeśli Twoja strona nie była widoczna w poprzednim miesiącu, to opłata nie zostanie naliczona. Skąd to wiemy? Bo pozycję Twojej strony pozycje sprawdzamy codziennie.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją stronę zgodnie z wytycznymi Google. Poprawimy jej UX oraz zadbamy o dobre CTRy z wyników. Nie każdy wie jak to zrobić.

Poufność

Zachowujemy poufność naszych umów. Wiemy, że to ważne, abyś czuł się bezpieczny, a konkurencja nie musi wiedzieć, dlaczego Twoja strona jest na pierwszym miejscu.

Pozycjonowanie i SEO

Jak to robimy?

Na dobrą widoczność Twojej strony w Internecie ma wpływ ponad 100 czynników, według których algorytm wyszukiwarki ocenia to, jak wysoko powinna zostać pokazana w wynikach wyszukiwania na daną frazę.

Ogólnie na pozycję Twojej strony mają wpływ 2 grupy czynników: jakość strony internetowej oraz jej „reputacja” w Internecie. Dobrze wykonane pozycjonowanie musi uwzględniać oba te elementy.

Na wysoką jakość strony mają wpływ takie czynniki jak struktura serwisu, dostępność podstron dla robota wyszukiwarki, szybkość ładowania (tzw. performance), struktura nagłówków i wiele innych.

Na dobrą reputację ma wpływ to, kto i jak poleca naszą stronę (tzw. profil linków domeny).

Nasza agencja poświęca bardzo dużo uwagi obu tym grupom. Nasze prace optymalizacyjne wykonujemy zgodnie z najnowszymi wytycznymi od Google, zatem proces jest bezpieczny i skuteczny.

Tak mówią o naszym SEO

I chyba mają rację

Z drugiej, trzeciej strony w wyszukiwarce Google na pierwsze pozycje pierwszej strony. Niemożliwe? Mi też się tak wydawało, a potem znajoma poleciła mi Brainbox. Niezawodni!

Krzysztof

Przyjemna współpraca, bardzo rozsądna propozycja fraz do pozycjonowania, przyzwoita oferta cenowa… jesteśmy bardzo zadowoleni i zauważyliśmy, że pozycjonowanie przynosi oczekiwane efekty. Super!

Anna i Paweł

Bardzo podoba mi się sposób działania Brainbox jeśli chodzi o pozycjonowanie – żadnych płatności góry, nie zastanawiam się na koniec miesiąca, skąd ta niestworzona kwota, bo wszystko jest udokumentowane w raporcie. Tylko pożyteczne frazy, żadnych zbędnych. A najważniejsze – widać efekty!!! Dziękujemy!

Michał

Wciąż się wahasz?

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod marketingu internetowego, która buduje zaufanie do Twojej marki.

Pamiętaj, że dla Ciebie:

  • dobierzemy szukane frazy
  • zoptymalizujemy Twoją stronę
  • rozliczymy się za wyniki, nie obietnice
  • sprawdzimy pozycje codziennie
  • zadbamy o pozycję mapki Google
Tylko dzisiaj:

  • sprawdziliśmy pozycje 163 stron
  • przeszukaliśmy 3248 fraz w Google
  • napisaliśmy 16 publikacji
  • zrobiliśmy 2 audyty
Skuteczne pozycjonowanie - wykres

Zainteresowany? Skontaktuj się teraz i uzyskaj bezpłatny audyt i wycenę